درباره ما

درباره ما

  • by admin |
  • Comments off

شرکت آکپا آلومینیوم در سال ۱۹۸۷ در استانبول تاسیس شد . آکپا آلومینیوم از ابتدای تاسیس ، همواره به توسعه مداوم توجه می کند.
این شرکت در فروش داخلی و صادرات بین المللی به بسیاری از کشورها اهتمام ورزیده ، این شرکت نه تنها از نظر شهرت تجاری در حال پیشرفت میباشد بلکه در کشورهایی که محصولاتش را به آنها صادر میکند همواره جزء سه شرکت برتر این حوزه میباشد .
همچنین شرکت آکپا آلومینیوم یکی از شرکتهای پیشرو در بازار آلومینیوم ترکیه میباشد .

تولید آلومینیوم، تولید شمش آلومینیوم، ساخت پانل کامپوزیت آلومینیوم ، فروش لوازم جانبی آلومینیوم و پلاستیک، زمینه های اصلی فعالیت شرکت هستند . این شرکت با ایجاد اشتغال مستقیم برای حدود ۷۰۰ نفر یکی از اهداف اصلی خود را حمایت از چرخه اقتصادی میداند . تیم بازاریابی ما، که بهترین کارشناسان این حوزه هستند و دارای تجربه بسیاری در این حوزه میباشند ، برای پاسخگویی به نیازهای مشتریانمان همیشه در تلاش هستند .

یکی از اصول مهم و اولیه خانواده آکپا همواره بهبود کیفیت محصولات به منظور افزایش رضایت مشتری و برآورده نمودن انتظاراتشان از عملکرد خود همراه با درکی نوآورانه است .
آکپا آلومینیوم، که در واقع خانواده ای بزرگ متشکل از شرکت و کارکنان آن است، یکی از مهمترین شرکت های ترکیه در زمینه صنعت آلومینیوم است و با درک این موضوع در زمینه تحقیقات و استفاده از فن آوری های نوین همواره کوشیده ، و با ایجاد اعتماد، کیفیت محصولات را بهبود می بخشد ، به شکلی که نرخ صادرات آن هر ساله در مورد انواع محصولاتش افزایش می یابد.

دارای وسعتی در حدود ۸۰۰۰۰ متر مربع
دارای ۶ پرس اکستروژن با ظرفیت ۴۲٫۰۰۰ تن در سال
خط آندایزینگ با ظرفیت ۳۰ هزار تن در سال
امکانات پوشش پودرعمودی با ظرفیت ۱۵ هزار تن در سال
خط تولید روکش چوبی با ظرفیت ۱۵۰۰ تن در سال
کارخانه تولید آلومینیوم کامپوزیت با ظرفیت سالانه ۴۵۰۰۰۰۰ متر مربع

-->